Filosofija. Psichologija. Sveikata | Šventraščiai

Kontraceptiniai vaistai ir antibiotikai

Kontraceptiniai vaistai ir antibiotikai

images

Toliau pateikta informacija apie kontraceptinius vaistus bei antibiotikus iš žurnalo (Natūralioji medicina 2014 Gegužės Nr. 5) bus aktuali kiekvienam. 

 

Vaistus vartojam organizmo netausojam

 

Kontraceptiniai vaistai- žala ne tik moteriai, bet ir vaikui?

<…> kai kurios moteris skundžiasi akivaizdžiai matomais pokyčiais- didesniu svoriu ir kūno plaukotumu. Medikai įspėja, kad ilgai vartojant šiuos medikamentus nusilpsta kepenys, tad gali sutrikti kraujotaka, pradėti slinkti plaukai, kartais sergama gelta. Sukontraceptinėmis tabletėmis siejama ir padidėjusi krūties vėžio rizika. Neretai ir nutraukusios kontraceptinių vaistų vartojimą moterys nebegali susilaukti vaikų – tampa nevaisingos. Kontraceptinės tabletės pač pavojingos rūkančioms moterims. Anot tyrimų, nuo nepageidaujamo nėštumo  besisaugančios rūkančios moterys rizikuoja patirti miokardo infarktą iki 20 insultą – iki 7 kartų dažniau. Šie medikamentaipavojingi, jei vargina širdies ir kraujagyslilų ligos, ra trombozės rizika – tikimybė atsirasti krešulių padidėja iki 4 kartų.

Harmoniniai kontraceptikai išsunkia organizmą: jam gali truki folio rūgšties, magnio, vitaminų B,C, E, mikroelement seleno, cinko magnio.

Vaistai iš tiesų negydo ?

Yra daug visiems žinomų natūralių ir homeopatinių gydymo būdų, tačiau žmonės neskubakeisti savo įpročių. Norėdami pasiekti greitą ir pastebimą rezultatą kartais turi sumokėti pernelyg brangiai- sveikata dar labiau pašlyja.

Pagal statistiką, vaistų vartojimas lemia apie 35-40% visų mirčių. Neretai miršta ne nuo ligos, bet nuo medikamentų šalutinio poveikio. Anot farmacininko Johno Virapeno, apie 70-80% vaist7 i6 ties7 negydo. Vartojant vienu metu kelis preparatus, yra net 80% tikimybė, kad organizmas patirs nemalonių ir netikėtų reiškinių.

Medicinos profesoriai teigia, kad moterų ir vyrų organizmai į vaistus reaguoja skirtingai, be to, įvairaus amžiaus žmonėms cheminiai vaistai kenkia nevienodai. Vartodamos medikamentus labiau nukenčia moterys- šalutinis poveikis joms pasireiškia dažniau.

Antibiotikai

Antibiotikais negalima gydyti gripo, tymų raudonukės, hepatito, ŽIV,poliomielito, nes šios grupės vaistai neveikia virusų. Antibiotikais ypač dažnai piktnaudžiaujama, mat jie naikina bakterijas ir šalina nemalonius ligos požymius.

Ilgalaikis atibiotikų vartojimas žaloja žarnyno mikroflorą, tad gali prasidėti viduriavimas. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad tuštinimosi sutrikimų gali atsirasti ir praėjus 10 savaičių nuo antibiotikų vartojimo. Neretai įvairūs šios grupės preparatai sukelia virškinamojo trakto sutrikimus, pilvo skausmus.

Jeigu antibiotikų vartojama nesant būtinybei, tik profilaktiškai, gali paaštrėti ligos požymiai ar kilti alergija- niežėti, berti odą, ištikti anfilaksinis šokas. Egzema ar astma taip pat gali išsivystyti dėl antibiotikų vartojimo.

Šios grupės vaistai gali turėti įtakos grybelių sukeliamoms infekcijoms, tarkime moterims gali sukelti kandidozę, vadinamąją pienligę.

Ypač stipraus poveiio antibiotikai, pavyzdžiui chloramfenikolis, gali sukelti mažakraujystę ar kaulų čiulpų ligas.

Antibiotikai kenkia kepenims, silpnina imunitetą. Dažnai vartojant antibiotikų, prie jų priprantama ir nebejaučiamas šalutinis poveikis. Antibiotikai mažina b grupės vitaminų, biotino, vitamino K atsargas.

Galimos prielaidos:

  • Vaistai silpniną imunitetą, organizmas turi gaminti priešnodžius norėdamas neutralizuoti jų poveikį
  • Pagalba jaučiama todėl, jog žmogus nurimsta- kai organizmas atsipalaidavęs bei nestresuoja tuomet pats ir atsistato.
  • Ligos, nesekmės nelaimės mus tarsi stabdo, verčia susimąstyti, jog gyvename ne pagal visatos dėsnius…

Gali būti idomu

http://www.konstanta.lt/2014/01/antibiotikai-istorija-ir-siandienines-tendencijos-mokslo-populiarinimo-konkursas/

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-11-16-antibiotikai-ne-tik-gydo-bet-ir-kenkia/72184

antibiotikai Augaliniai_antibiotikai

 

One Reply to “Kontraceptiniai vaistai ir antibiotikai”

  1. sveikata svarbiausia says:

    Gaunasi toks paradoksas – gydomės vaistais, o sveikatą gadiname. Iš tiesų juokinga, suprantant, kad gyvenimesveikata svarbiausia, nes be jos ne kažką ir turime REALAUS.

Palikti komentarą