Filosofija. Psichologija. Sveikata | Šventraščiai

Pradėk nuo savęs ištrauka iš J.Markūno knygos

Pradėk keistis nuo savęs

Pradėk nuo savęs ištrauka iš J.Markūno knygos

ištrauka iš Jono Markūno knygos “Žmogaus gyvenimo nesėkmių bei ligų priežastys ir galimybės jų išvengti” knygos 288pusl.

Kai atsipeikėji galvojantis netinkamai- galvok iš naujo. Jei galvoji būdamas blogos nuotaikos, susikrimtęs, nerandi išeities, nusiramink ir galvok iš naujo. Jei manai, kad pasaulis toks, kuriame nėra išeities iš padėties ir net neverta jame gyventi, galvok iš naujo. Jei atrodo, kad gyvenimas nepataisomas, kad viskas prarasta, galvok iš naujo. Nėra padėties be išeities. Reikia iš proto valdų išvaryti visas neigiamas mintis, atsikratyti pesimizmo, abejonių, baimių ir savąjį protą nuteikti taip, kad jis stipriai sutvertų kūrybinę mintį ir kūrybingą galimybę tą mintį realizuoti. Niekas kitas to už jus nepadarys. Juk žmogaus gyvenimą ir likimą valdo pats žmogus. Prisimink, kad net Dievas nedaro už žmogų to, ką turi daryti pats žmogs. Sugrįžk ir susitapatink mintimis su didžiausiomis žmogiškomis vertybėmis ir viskas pasikeis. Tapk kūrėjų, o ne savo likmo naikintoju. Nesirink prastų minčių, neryžtingų sumanymų, bailių nuostatų apie save ir savo galią.

ištrauka iš Jono Markūno knygos “Žmogaus gyvenimo nesėkmių bei ligų priežastys ir galimybės jų išvengti” knygos 288pusl.

Markunoknyga-300x268

Paskaitos internete:

Likimas

Daugelis mano, kad likimas iš anksto nuspręstas ir nepakeičiamas. Jie taip mano, todėl, kad nežino, jog mes gyvename nuolat KINTANČIOJE Visatoje.  Joje kinta ir žmogaus karminė priklausomybė. Visata mums suteikia tūkstančius galimybių. Svarbu laiku atsipeikėti, suvokti ir jomis pasinaudoti. Žmogumi gimti negana. Dar reikia juo tapti ir bent nenužmogėti. Tam reikia daug žinių ir daug dirbti. Muzikantas daug dirba, kad pagrotų kūrinį, sportininkas daug treniruojasi, kad pasiektų gerų rezultatų. Kaip giliai suvoksime fizinius ir dvasinius dėsnius ir kiek įdėsime darbo harmonijai su Visata palaikyti, tiek sveikata ir likimo sėkmė mus lydės.

Satva klubas

Jono Markūno “Satva”klubo ir paskaitų tikslas – pateikti informaciją, kaip išvengti PRAŽŪTINGŲ KLAIDŲ, BLOGO LIKIMO, o atsiradus problemoms ir sunkumams kaip visų geriausiai išsikapstyti. Kaip pradėti, pagimdyti ir užauginti sveikus likimu, gyvenimo sėkme apdovanotus vaikus, kurie rastų vietą gyvenime, darbe ar veikloje ir įneštų savo indėlį žmonijai. Kaip atkurti meilę, harmoniją šeimoje ir sveikatą išsaugoti. Prisiminkime, kad fizinė žmogaus sveikata pirmiausia priklauso nuo jo psichologinės, emocinės dvasinės būsenos. Klubo Satva surinkta ir pateikta išmintis – puiki, naudinga ir labai reikalinga būtent šiuo laikotarpiu ir labiausiai JAUNIEMS. Jei jums įdomu, o ypač, jei turite gyvenimo bei sveikatos problemų ir norite iš jų išsivaduoti ARBA problemų turi artimieji o gal JŪS su artimaisiais Vilniaus sveikuolių klubo „SATVA” prezidentas Jonas Markūnas kviečia dalyvauti klubo veikloje ar paskaitose 

Informacija

Paskaitos Vilniuje vyksta kiekvieną mėnesį, pirmąjį pirmadienį Naugarduko g. 76  , pasitikslinti galima viešoje Facebook grupėje JONAS MARKŪNAS ir SATVA SVEIKUOLIAI (SVEIKATA, IŠMINTIS, TOBULĖJIMAS..)

Į konsultaciją reiktų registruotis iškarto po paskaitos arba susisiekti telefonu- Kontaktai

Knyga audio http://www.mediafire.com/download/qdtpg235cf971an/KNYGA.zip

J. Markūno paskaitos norintiems smulkiau susipažinti su pateikta informacija

2 Replies to “Pradėk nuo savęs ištrauka iš J.Markūno knygos”

  1. twinkieblam says:

    nebeatnaujinate http://www.pamokymai.lt gerb. J.Markuno informacijos, ar kas atsitiko?

    1. Evaldas says:

      Sveiki, šiame portale informacija atnaujinu ne aš, tačiau kiek žinau vasaros metu paskaitų beveik nebuvo 🙂

Palikti komentarą