Filosofija. Psichologija. Sveikata | Šventraščiai

Vedinė Literatūra

Vedinė Literatūra

Bhakti jogą praktikuojantys žmonės stengiasi prisidėti prie visokeriopos (fizinės bei psichinės) gerovės Lietuvoje ir Pasaulyje. Supratau, kad norint iš ties ilgalaikių pokyčių svarbu suminkštinti žmonių širdis bei padėti jiem save realizuoti, suteikti dvasinį išsilavinimą (ne tiek svarbu žmogui duoti žuvį, bet daug svarbiau iš mokinti jį žvejoti); Taip sakant, visuomenės modelis kuriame dvasinės žinios gelbėtų tiesiant aukštus dorovinius pamatus bei skatintų žmogiškąsias vertybes užkirstų kelią kenksmingai ir destruktyviai veiklai, ko pasekoje ir visų institucijų (policijos, ligoninės, farmacijos pramonės bei kitų organizacijų poreikis mažėtų). Akivaizdu, jog laistant šaknis, nauda gaus visas medis ir kartu kiekvienas lapelis.

Finansinė parama ar bet koks palaikymas (reklamuojant renginius, apgyvendinant, transportuojant) iš tiesų praverstų platinant dvasinę literatūrą bei rengiant seminarus (dvasinėmis, psichologinėmis, savęs pažinimo ir sveikos gyvensenos temomis) visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Krišnos sąmonės bendruomenė organizuoja ir didelio mąsto renginius, kurių nauda visai Lietuvai yra neįkainojama. Apie tai daugiau galima paskaityti čia.

Pastarųjų metų labiau įsimintini renginiai:

Iškilminga dviejų dienų programa Compensos didžiojoje salėje Vilniuje, kurią vainikavo nuostabus žmonių sąmoningumą keliantis ir apie gyvenimo vertybes verčiantis susimąstyti spektaklis. Renginį aplankė daugiau negu 5000 žmonių, daugiau informacijos galite rasti čia- facebook renginys ,

Indijos kultūros festivalis Vilniuje, kurio metu su vedine kultūra turėjo galimybė susipažinti daugybė žmonių, taip pat buvo organizuojamos nemokamos vaišės miestiečiams;  Straipsnis diena.lt portale

Taip pat labai svarbūs yra didieji festivaliai, kurie pritraukia gausybę svečių ir iš kaimyninių šalių-

Apie juo smulkiaus skaitykite čia- http://festivals.lt/

Dvasinė Literatūra, kuri kiekvienam žmogui nepriklausomai nuo jo pasaulėžiūros ar išpažįstamos religijos išsamiai perteikia senovės išminčių žinias taip sutvirtindama moralinius dorovės pagrindus.

Knygas įsigyti arba paaukoti galite paspaudę šią nuorodą